Тюльпанові поля і тропічна екзотика Добропарк і тропічні теплиці під Києвом

Одноденний екскурсійний тур "Тюльпанові поля і тропічна екзотика"

Одноденний тур “Тюльпанові поля і тропічна екзотика”


11:00приїжджаємо в етнокомплекс “Українське село”, де відвідаємо тропічні теплиці

Банани, маракуйя, манго, ананаси, фейхоа, куркума, лимони, інжири, апельсини, ківі, мандарини та інші екзотичні фрукти вирощують під Києвом. В етнокомплексі “Українське село” в теплицях-термосах побачимо тропічні, субтропічні, теплолюбні та адаптовані рослини, не виїжджаючи у теплі краї.

Вартість екскурсії теплицями: дорослий – 50 грн; дитячий – 40 грн.


Також в етнокомплексі “Українське село” можна побувати в різних куточках України. Тут зібрані оселі гуцулів, полісян, слобожан та жителів інших регіонів позаминулого століття. Хати дбайливо розібрані та перевезені до комплекса разом з елементами інтер’єру та речами побуту. Компактне розміщення музейних споруд дозволяє оглянути весь музей за короткий час.


На території етнокомплексу є міні-зоопарк. Тут живуть дикі барани муфлони, віслюки Катя і Лютий, горбаті корови Зебу, маленькі косулі, дикі кабани Квітка та Іван. У пташнику – золоті та срібні фазани, павичі, кеклики, куріпки, цесарки, голуби, індики та екзотичні породи кур. На ставку знайшли домівки чорні лебеді, качки-огарі та кумедні нутрії.

Вхід на територію зоопарку: дорослий – 30 грн, дитина – 20 грн.

12:30час на обід (пообідати можна в колибі на території комплексу)

14:30приїжджаємо в Добропарк, милуємося тюльпанами та робимо класні фото

Щоб побачити поля тюльпанів, тепер не потрібно їхати до Нідерландів. Понад три мільйони тюльпанів різноманітних кольорів та форм розцвітуть цієї весни у дендропарку “Добропарк”. Доповнять весняну колекцію нарциси, крокуси, еремуруси, хіонодокси, азалії, форзиції, мускарі, юка, вейгела, анемона, люпіни, іриси та фацелії. Всю цю красу ми зможемо побачити на власні очі. Без гарних фото не залишиться ніхто.

Вартість вхідного квитка: дорослі, діти від 5 років – 350 грн; пенсіонери, учасники ВВВ, учасники бойових дій, інваліди I та II групи, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС I категорії, учасники АТО – 250 грн; діти до 5 років, діти-сироти до 16 років, діти з інвалідністю до 18 років – безкоштовно.


18:00збір групи та виїзд додому

Вартість туру

ДорослийДитина до 12 років
640 грн590 грн
Вартість туру розрахована на 1 особу на весь період туру. Деталі та правила бронювання уточняйте, будь ласка, за телефоном +38 (098) 361 57 56.

У вартість входить:

  • проїзд по всьому маршруту;
  • страхування від нещасних випадків;
  • організаційно-екскурсійний супровід.

Додаткові витрати:

  • вхідний квиток до тропічних теплиць: дорослий – 50 грн; дитячий – 40 грн;
  • вхід до зоопарку в етнокомплексі “Українське село”: дорослий – 30 грн, дитина – 20 грн;
  • вхідний квиток до Добропарку: дорослі, діти від 5 років – 350 грн; пенсіонери, учасники ВВВ, учасники бойових дій, інваліди I та II групи, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС I категорії, учасники АТО – 250 грн; діти до 5 років, діти-сироти до 16 років, діти з інвалідністю до 18 років – безкоштовно;
  • харчування;
  • особисті витрати.

Залишити заявку

Програма туру

Схожі тури

Написати нам
// add truncation for sea pages sections