Волинcька Голландія романтична подорож з тюльпанами та замком

Одноденний екскурсійний тур "Волинська Голландія"

Одноденний тур з тюльпанами “Волинcька Голландія”

08:30приїжджаємо до “Тунелю Кохання”, гуляємо та фотографуємося

“Тунель кохання” – це романтичне місце, що нагадує дорогу в казку. Сплетені в арку крони дерев – це ботанічний феномен, утворений довкола залізничної колії. Коли потяг рухається, гілля навкруги нього ламається, утворюючи мальовничий тунель правильної форми. Існує повір’я, якщо зустрінете весільну пару, то треба сфотографуватися з ними, щоб протягом року вийти заміж.


11:30прибуваємо в замок Любарта у Луцьку. Екскурсія та вільний час в замку

У Луцьку ми побуваємо у замку, який зображений на звороті купюри в 200 грн. І хоча це лише маленька частинка замку, що стояв тут 600 років тому, з тих часів добре збереглося три вежі: В’їзна, Стирова та Владича. Під час екскурсії піднімемося на В’їздну вежу, щоб відчути себе середньовічним стражем, котрий пильно вдивлявся в далечінь, аби не пропустити наближення ворога.

Вартість вхідного квитка: дорослий – 50 грн; дитячий, студентський – 30 грн. Вартість екскурсії (при бажанні) – 20 грн/особа.

Замок Любарта
Замок Любарта

13:30обід та вільний час у місті

“Український Рим” – так називають Луцьк. Крім середньовічного замку, в Луцьку варто побачити готичну Лютеранська кірху німецьких колоністів Волині, “Будинок з химерами” (так називають дім скульптора Голованя) та побувати в аптеці-музеї XIX століття.

Луцьк

16:00прибуваємо на фестиваль “Волинська Голландія”. Фотографуємося та розважаємося

Щовесни Волинь перетворюється на міні-Голландію: тут розцвітають 350 сортів тюльпанів усіх форм і кольорів. Є тюльпани піоновидні, бахромчаті, папугові, а також ексклюзивний сорт “Victoria’s Secret”. Аби кожен охочий міг насолодитися красою та зробити фантастичні фото, на полях влаштовують фестиваль “Волинська Голландія” з тематичними фотозонами, фудкортом, розвагами й атракціонами та зоною, де можна придбати квіти.

Вартість вхідного квитка: дорослі – 50 грн; школярі – 30 грн; дошкільнята, учасники бойових дій, діти-сироти, люди з інвалідністю (І-ІІ група) – безкоштовно.

Вартість туру

ДорослийДитина до 12 років
820 грн770 грн
Вартість туру розрахована на 1 особу на весь період туру. Деталі та правила бронювання уточняйте, будь ласка, за телефоном +38 (098) 361 57 56.

У вартість входить:

  • проїзд по всьому маршруту;
  • страхування від нещасних випадків;
  • організаційно-екскурсійний супровід.

Додаткові витрати:

  • вхідний квиток до замку Любарта: дорослі – 50 грн; діти, студенти – 30 грн;
  • екскурсія замком Любарта – 20 грн/особа;
  • вхідний квиток на фестиваль “Волинська Голландія”: дорослі – 50 грн; школярі – 30 грн; дошкільнята, учасники бойових дій, діти-сироти, люди з інвалідністю (І-ІІ група) – безкоштовно.
  • харчування;
  • особисті витрати.

Залишити заявку

Програма туру

01:30 – орієнтовний час приїзду в Калинівку

02:00 – орієнтовний час приїзду в Вінницю

Схожі тури

Написати нам
// add truncation for sea pages sections