Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Волинська Голландія:
романтична подорож з тюльпанами та замком
  • Тунель кохання і романтичні повір'я
  • Замок Любарта у Луцьку
  • Фестиваль тюльпанів на Волині
1-денний екскурсійний тур «Волинська Голландія»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • 15 травня
  • 23 травня

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56

05:30 – виїзд з Вінниці з вул. Нансена, 7 (час виїзду з інших міст уточняйте, будь ласка, у менеджера). Дорогою кожні 2-3 години передбачені зупинки на АЗС для кави/чаю, WC.

1

10:30прибуваємо до “Тунелю Кохання”.

“Тунель кохання” – це романтичне місце поблизу села Клевань на Рівненщині, що нагадує дорогу в казку. Сплетені в арку крони дерев – це ботанічний феномен, утворений довкола вузькоколійної залізниці. Коли потяг рухається, гілля навкруги нього ламається, утворюючи природній тунель правильної форми. Завдяки мальовничості він приваблює закоханих, котрі полюбляють тут гуляти, тримаючись за руки. Існує повір’я, якщо зустрінете весільну пару, то обов’язково треба сфотографуватися з ними, аби протягом року відсвяткувати своє весілля.

2

12:30прибуваємо в замок Любарта у Луцьку. Екскурсія та вільний час в замку.

На звороті купюри в 200 грн зображено 600-річний Луцький замок, або замок Любарта. І хоча це лише маленька частинка замку який стояв тут у Середньовіччі, тут збереглося три вежі: В'їзна, або Вежа Любарта, Стирова, або Вежа Свидригайла та Владича. У Владичій вежі відкрито музей дзвонів. Під час екскурсії ми піднімемося на Вїздну вежу, щоб побачити увесь замок з висоти пташиного лету, та відчути себе середньовічним стражем, котрий пильно вдивлявся в далечінь, аби не пропустити наближення ворога.

Вартість вхідного квитка до замку: дорослий – 40 грн, дитячий, студентський – 30 грн. Вартість екскурсії (при бажанні) – 20 грн.

14:00-15:00 – час на обід.

3

15:45прибуваємо на фестиваль “Волинська Голландія”.

Щорічно невелике село на Волині перетворюється на міні-Голландію, адже навесні тут розквітають тисячі тюльпанів. Загальна площа плантацій – понад 2 гектари, де висаджено 350 сортів тюльпанів неймовірних кольорів та форм: піоновидні, бахромчаті, папугові, а також сюрприз для панянок та особливих модниць – ексклюзивний сорт тюльпанів «Victoria's Secret». Аби кожен охочий міг насолодитися красою та зробити фантастичні фото, на полях влаштовують фестиваль “Волинська Голландія”. Основні локації фестивалю – це тематичні фотозони, острівки розваг, зона торгівлі, де можна придбати рослини, фудкорт та багато іншого. А цього року ще й з'являться атракціони.

4

Пригощатимуть усіх на фестивалі вина Закарпаття і відомі ресторації Луцька. Тож, просто неба можна поласувати смаженими реберцями, шашликами, бограчем, кулішем, авторськими хот-догами, грузинською випічкою, солодощами та десертами! На території фестивалю діятимуть розваги для діток – гончарний круг, садіння квітів, розмальовки та багато іншого.

Вартість вхідного квитка: для дорослих – 50 грн, для дітей шкільного віку – 30 грн, дошкільнята, учасники бойових дій, діти-сироти, люди з інвалідністю (І-ІІ група) – безкоштовно.

18:00 – збір групи та виїзд додому.

01:00 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.

5

Вартість туру: 680 грн/особа

Діти до 12 років – 615 грн


У вартість входить: проїзд по всьому маршруту, страхування, супровід від туристичної компанії.

Додатково оплачується: вхідний квиток до замку, вхідний квиток на фестиваль "Волинська Голландія", харчування, власні витрати.