Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Чарівні парки
поринь у магію весняних парків
  • Неймовірний дендропарк в Білій Церкві
  • Печерський ландшафтний парк в Києві
  • Казкові тюльпани на Співочому Полі
1-денний тур «ЧАРІВНІ ПАРКИ»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • 9 травня

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

06:45 – виїзд з Вінниці з вул. Нансена, 7 (час виїзду з інших міст уточняйте, будь ласка, у менеджера). Кожні 2-3 години передбачені санітарні зупинки.

10:00екскурсія дендропарком "Олександрія".

Трьохсотрічний дуб, розлога сосна Веймутова, екзотичне тюльпанове дерево та інші дерева з усіх континентів ростуть у чарівному дендропарку “Олександрія”. Дендропарк розташований на околиці старовинного міста Біла Церква, поряд з річкою Рось. Це один з найбільших парків України (площа – 400 га).

2

Парк було закладено понад 200 років тому родиною великого землевласника графа Франциска Браницького. На той час мати такий парк було престижним хобі, адже це показувало немалі статки власника. У нас буде чудова нагода прогулятися довкола центральної алеї, як це колись робили графи.

Під час прогулянки послухаємо розповідь про кожну галявину парку, дізнаємося, хто доклав руку до облаштування каскаду ставків, що "китайського" є в парку та скільки коштів на рік витрачає держава на утримання 400 га парку.

3

12:00вільний час в парку.

У вільний час можна відвідати музей на території дендропарку (самостійний огляд) або навідатися до звіринця.


Вхідні квитки до дендропарку "Олександрія" (разом з екскурсією): дорослі – 70 грн, студенти – 40 грн, школярі – 35 грн, дошкільнята – безкоштовно.

Вартість вхідного квитка до музею: дорослі – 20 грн, школярі – 10 грн.


13:00 – збір групи, виїзд на Співоче Поле в Києві.

4

14:30прибуваємо на виставку тюльпанів на Співочому полі.

Сотні тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, мускарі зацвітають навесні на Співочому полі. Аби створити таку красу, київські дизайнери висаджують щороку понад 500 цибулин, з яких лише тюльпанів – більше 20 видів. Перші квіти розкривають свої голівки у квітні і цвітуть аж до середини травня. Кожен куточок Співочого поля прикрашений ландшафтними композиціями. Щороку візерунки набувають нових чудернацьких форм. На одній клумбі можуть бути 7-8 таких малюнків і це надає додаткової яскравості.

5

Тюльпани цвітуть не довше трьох тижнів, тому варто встигнути побачити їх на Співочому полі. Поціновувачам квітів буде чим помилуватися та зробити оригінальні фото для сторіз. Любителям селфі знайдеться контент та цікаві локації.

Вартість вхідного квитка – 100 грн. Дитячий – 25 грн. Діти до 7 років та пільгові категорії – безкоштовно.

6

Біля Співочого поля розташована одна з найвищих статуй у світі – Батьківщина-Мати. Поряд встановлений найвищий в Україні флагшток з прапором нашої держави. Ми зможемо прогулятися алеєю, звідки відкриваються найкращі краєвиди на Дніпро. А якщо ви цікавитеся історією, радимо завітати до Національного музею історії України у Другій світовій війні, котрий розташований поряд.

Вхідний квиток до музею (за бажанням): дорослі – 40 грн, студенти – 20 грн, школярі – 10 грн.

7

17:00 – збір групи, виїзд додому.

21:00 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.


Вартість туру: 560 грн/особа

Діти до 12 років: 505 грн

У вартість входить: проїзд по всьому маршруту, страхування, супровід від туристичної компанії.

Додатково оплачуються: вхідні квитки на території парків, харчування, особисті витрати.