Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Енергія природи:
Буцький каньйон і Жашківський кінний завод
  • Буцький каньйон і перша ГЕС в Україні
  • Найбільший український кінний завод
  • Незабутній досвід катання на коні
1-денний екскурсійний тур «ЕНЕРГІЯ ПРИРОДИ»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • 10 травня

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56

1

07:00 – виїзд з Вінниці (час виїзду з інших міст, будь ласка, уточнюйте).

10:00прибуваємо до Жашкова. Екскурсія територією кінного комплексу "Parade Allure".

У Жашкові розташований кращий в Україні кінноспортивний комплекс і один з найбільших кінних заводів. Комплекс займає площу 317 га, на якій розміщені стайні, пасовища, манежі. У Жашкові вирощують і тренують породистих коней, регулярно проводять виступи і спортивні змагання з конкуру та виїздки. Під час екскурсії ви побачите всю територію комплексу, дізнаєтеся про розведення і тренування коней елітних порід та подивитися, як готуються до виступів спортсмени.

Вартість екскурсії: 50 грн (дошкільнята безкоштовно).


2

11:00вільний час на території комплексу. Катання на коні.

Після екскурсії всі охочі зможуть покататися на породистому коні. Це дотик до природи, такий досвід залишиться в пам’яті на все життя. Кінь – це природний тренажер, тож катання подарує не лише хороший настрій і яскраві емоції, а й оздоровлення. Кінний спорт зберігає пряму поставу, тренує м'язовий корсет та позитивно впливає на все тіло.


Вартість катання на конях: 400 грн/1 кінь за 45 хв (час та вартість катання розділяється на групу 10 осіб).

3

14:00обід (польова кухня).

На нас чекає обід з мангала просто неба біля Буцького каньйону. Їстимемо уху з коропа, рис з помідором, шашлик, хліб, компот.

Вартість – 130 грн/порція.

15:30екскурсія та вільний час в Буцькому каньйоні.

Буцький каньйон називають «маленькою Швейцарією». Мандрівники відзначають, що це місце місце на Черкащині нагадує фіорди в Норвегії. Асоціації у кожного свої, але місце насправді унікальне. Вік гранітних скель — понад 2 мільярди років. Перед входом в каньйон розташований водоспад-перекат Вир, тут же збереглися руїни водяного млина XIX ст. – першої в Україні гідроелектростанція.

4

Є легенда, що козаки-характерники випробовували в цих місцях своїх учнів: спихали майбутнього воїна зі скелі у найвищому місці. Якщо людині судилось стати характерником, то в момент падіння вона отримувала надзвичайні здібності. Якщо ні, то просто гинула. Характерники, наприклад, уміли щезати і несподівано з’являтись в іншому місці. Кажуть, це через часові портали, відкриті у Буцькому каньйоні. А, може, через таємні ходи, що ведуть аж до Жашкова.


Екскурсія каньйоном – 20 грн/особа.

18:00 – збір групи та виїзд додому.

21:30 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.

5

ВАРТІСТЬ ТУРУ:

✓ доросолі – 475 грн

✓ діти до 12 років – 430 грн


У вартість входить: проїзд по маршруту, страхування від нещасних випадків, супровід від туристичної компанії.

Додатково оплачуться: екскурсія Жашківським кінним заводом, катання на коні, екскурсія Буцьким каньйоном, харчування, особисті витрати.