Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Замок, тунель і форт:
феноменальні місця України
  • Дубенський замок – одне із 7 чудес України
  • Тараканів форт – взірець оборонної споруди
  • Ботанічний феномен "тунель кохання"
1-денний екскурсійний тур "Таємниці Тараканівського форту"
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • 22 травня

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

05:30 – виїзд з Вінниці. Дорогою кожні 2 години передбачені зупинки на АЗС для кави/чаю, WC.

10:30 – прибуваємо до тунелю кохання.

“Тунель кохання” – це романтичне місце поблизу села Клевань на Рівненщині, що нагадує дорогу в казку. Сплетені в арку крони дерев – це ботанічний феномен, утворений довкола вузькоколійної залізниці. Коли потяг рухається, гілля навкруги нього ламається, утворюючи природній тунель правильної форми. Завдяки мальовничості він приваблює закоханих, котрі полюбляють тут гуляти, тримаючись за руки. Існує повір’я, якщо зустрінете весільну пару, то обов’язково треба сфотографуватися з ними, аби протягом року відсвяткувати своє весілля.

2

13:30 – екскурсія Дубенським замком та вільний час у замку.

Замок князів Острозьких в м. Дубно – одне із 7 чудес України. Під стінами ламалися татарські списи і шведські шаблі. Цей єдиний середньовічний замок в Україні, який ніколи не був узятий приступом, оскільки його надійно захищали високі мури, річка Іква із її заплавами та 73 гармати. Арсенал постійно поповнювався за рахунок власної ливарної майстерні. За всю історію свого існування замок наче був свідком розвитку вогнепальні зброї: від мушкетів, кремінних рушниць, фальконетів, гаківниць, стародавніх гармат аж до сучасних гвинтівок, автоматів, кулеметів, пістолетів.

3

На території замку розташовані два палаци: з південного боку – палац князів Острозьких, а навпроти нього, з північного боку – палац князів Любомирських. Дубенський замок – це легендарний замок скарбів. Тут зберігалися незліченні трофеї: коштовний посуд, книги, картини, ікони, хутра, шкури, зброя і захисне озброєння. Замок таїть сотні секретів, має заплутану систему підземних ходів та бентежить уяву кімнатою тортур. І як в кожного пристойного замку тут є власний привид.

Вартість вхідного квитка: 65 грн – дорослий; 40 грн – дитячий.

4

15:30-16:30 – час на обід.

17:00 – екскурсія Тараканівським фортом.

Тараканівський форт – це не просто оборонна споруда. Це самостійне військове містечко площею 4 гектари. В період військових дій каземати могли вмістити до 800 осіб. На семи підземних рівнях, прихована від сторонніх очей, колись розташовувалися склади боєприпасів, житлові та господарські приміщення, пекарня, пральні, церква, морг, колодязі з водою та колодязі-пастки. Споруда і досі належить Міністерству оборони України, хоч не використовується за призначенням.


5

Витонченістю ліній форт нагадує британську колоніальну архітектуру. Нині, на жаль, форт руйнується і його планують законсервувати. Тож їхати сюди треба саме зараз, поки він доступний для відвідування. Гід проведе нас усією територією укріплення, повідає легенди й таємниці оборонної застави, а також ми спустимося до підземних ходів, де без досвідченого провідника можна легко заблукати. Не забудьте зручно взутися та взяти з собою ліхтарики.

Вартість вхідного квитка – 30 грн/особа.


19:00 – збір групи та виїзд додому.

6

01:00 – орієнтовний час прибуття до Вінниці.

Вартість туру: 660 грн/особа

Діти до 12 років – 595 грн


У вартість входить: проїзд, страхування, супровід від туристичної компанії.

Додатково оплачується: вхідний квиток до Дубенського замку, вхідний квиток до Тараканівського форту, харчування, власні витрати.

*Радимо взяти з собою зручне взуття, бутерброди, засоби від комарів і ліхтарики.