Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Умань у стилі фентезі:
дендропарк "Софіївка" та фентезі-парк "Нова Софіївка"
  • Знаменитий дендропарк "Софіївка" в Умані
  • Парк у стилі фентезі "Нова Софіївка"
  • Заворожуючий світломузичний фонтан
Умань у стилі фентезі
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • 23 травня

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

07:30 – збір групи, виїзд з Вінниці.

10:30прибуваємо до дендропарку "Софіївка" в Умані. Екскурсія парком.

Один з найвпливовіших людей 18-го століття граф Потоцький вирішив піднести своїй дружині-красуні Софії, гречанці за походженням, романтичний дар любові — прекрасний парк в місті Умань. За серце цієї жінки боролись найвпливовіші чоловіки того часу, які були готові на все заради прихильності красуні. І хоча статки графа на той час уже не дозволяли закласти такий парк, він не міг відмовити коханій жінці.

2

Безмежно кохаючи молоду дружину, Потоцький задумує побудувати парк казкової краси, та такий, щоб була в ньому частинка Греції – батьківщини Софії. Тут і скульптури богів, і елементи Троянської війни, і підземна ріка, і скульптури давньогрецьких мислителів та поетів — словом, все, що могло розвіяти в душі коханої Софії тугу за батьківщиною. Мальовничі скелі, галасливі водоспади, фонтани, стави, прохолодні гроти, прекрасні статуї, — все зроблено заради кохання жінки неземної краси. Дендропарк Софіївка повинен був стати не лише найбільшим, але і найкрасивішим у Європі.

3

Площа парку – 179 га, зводили його впродовж шести років на безлісій місцевості. Дерева та кущі для парку звозили з усього світу. Тут ростуть екзотичний кипарис болотний, сосна Веймутова, тюльпанне дерево, платани, гінкґо. Загалом в парку представлено 3300 видів рослин. Щоб створити штучні гроти та скелі, ставки і басейни над парком трудилися 800 працівників, інженери, садівники, архітектори, скульптори. Кажуть, що задум автора так і не був втілений до кінця і парк міг бути ще більш величним, адже його будівництво так і не завершили.

4

Нині "Софіївка" має статус Національного дендропарку. Щороку насолодитися шедевром садово-паркового мистецтва приїздить близько 150 тисяч людей з усіх куточків України та з-за кордону. Дендрологійний парк означає "парк дерев" і їх тут понад півсотні видів. А ще туристи можуть поплавати на поромі чи гондолі, пропливти на човні підземною річкою Ахерон, прокататися на конях та зробити селфі в одязі XIX ст. "Софіївку" можна сміливо назвати шедевром світового садово-паркового мистецтва.

Вхідні квитки на територію дендропарку+екскурсія: 165 грн –дорослий, 90 грн – дитячий.

12:00 – вільний час в дендропарку "Софіївка".

5

15:00відвідуємо фентезі-парк "Нова Софіївка".

Новий парк у стилі «Фентезі» розташований поряд із старим дендропарком «Софіївка».  У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями й арт-об'єктами. Світ української культури та міфології поєднався зі світом давнього Сходу. Гості можуть побачити світломузичну арт-інсталяцію з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу "Душа лісу", стилізовану вхідну групу, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку "Софіївки", оглядовий майданчик та водоспад "Дракони".


Вартість вхідного квитка: дорослий – 70 грн, дитячий – 40 грн.


6

22:00відвідуємо світломузичний фонтан "Перлина Кохання".

"Перлина кохання" – це унікальний комплекс фонтанів на суші і на воді. Світлодинамічна плаваюча частина фонтану розміщується на Осташівському ставу. І кожної п'ятниці, суботи та неділі о 22:00 на водному екрані площею 200 м 2 триває грандіозне світломузичне шоу. Висота струменя води плаваючого фонтану – 19 м. Частина фонтану, котра розташована на суші, ще більша – це 450 м 2 . Туж теж відбувається світомузичне шоу, підсвічене яскравим променями, колір котрих не повторюється протягом дня.


22:30 – збір групи та виїзд додому.

7

01:15 – орієнтовний час прибуття до Вінниці.

Вартість туру: 400 грн/особа

Діти до 12 років – 360 грн


У вартість входить: проїзд, страхування, супровід від туристичної компанії.

Додатково оплачується: вхідний квиток до дендропарку "Софіївка", вхідний квиток до парку "Нова Софіївка", харчування, власні витрати.