Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Неймовірна Буковина
та чарівне Поділля:
Чернівці, Хотин, Кам'янець-Подільський
  • "Український Париж" – чарівне місто Чернівці
  • "Український Версаль" – Резиденція буковинських митрополитів
  • "Квітка на камені" – стародавнє місто Кам'янець-Подільський
  • Неприступна середньовічні Хотиська і Кам'янець-Подільська фортеці
2-денний екскурсійний тур «ЛЕГЕНДИ ЗАХІДНОГО КРАЮ»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • 05.12.2020 - 06.12.2020

Тривалість туру: 2 дні, 1 ніч

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1
День 1

05.00 – виїзд з Вінниці.

11:30 – прибуття до Чернівці, оглядова екскурсія містом.

«Маленький Париж», «український Відень» та «українська Прага» – це все кажуть про Чернівці. А ще це місто площ, і їх тут справді багато. На Центральній площі височіє двоярусна башта міської ратуші з двома годинниками. Площу Театральну прикрашає бароковий будинок чернівецького театру, до якого веде «Алея зірок», де викарбувані імена діячів мистецтв Буковини.

2

Дивують унікальні поєднання архітектурних стилів у Чернівцях. Головний храм Буковини – Кафедральний собор Святого Духа – рожевого кольору. А іншу церкву – Миколаївську – називають «п’яною» через покручені куполи. Головна пішохідна вулиця імені Ольги Кобилянської повністю нагадує Відень, бо збудували її австрійці. А ще на розі вулиць Головної та Шолом-Алейхема є унікальний будинок-корабель, який і досі називають на старий манер — «шифа», що в перекладі з німецької означає корабель.

3

13:00 – екскурсія Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.


Будівля Чернівецького національного університету по-праву вважається візитною карткою міста. Це колишня Резиденція митрополитів Буковини і Далмації, споруджена в 1864-1882 роках.

Вирізняється архітектурний ансамбль особливою пишністю та вишуканістю, тому його нерідко порівнюють з палацом французьких королів у Версалі.

Комплекс Чернівецького національного університету включений до престижного списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

4

Нині тут розмістився один із найстаріших класичних університетів в Україні, який носить ім'я визначного буковинського письменника Юрія Федьковича. Тож вишукані зали перетворилися на навчальні аудиторії.


Вхідні квитки: – дорослий – 60 грн; студентський, учнівський – 30 грн.


17:00 – поселення в готель, вільний час, вечеря (організовується самостійно).

5
День 2

07:00 – сніданок в готелі. Виселення з номерів.

09:30 – приїзд у місто Хотин. Екскурсія Хотинською фортецею.


Сьогодні на території фортеці розташований Державний історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця", котрий є одним із семи чудес України. Хотинська фортеця веде свій початок від Хотинського форту Х ст., закладеного князем Володимиром Святославовичем як одне із порубіжних укріплень південного заходу Русі.

Вхідні квитки: 50 – дорослий, 25 грн – дитячий, студентський

6

12:00 – виїзд з міста Хотин.

13:00 – приїзд у місто Кам’янець-Подільський. Обід (організовується самостійно)


14:30 – екскурсія Кам’янець-Подільською фортецею.
Головною візиткою міста є фортеця, збудована для захисту міста на стрімких берегах Смотрича. Оборонні укріплення в Кам'янці-Подільському вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи. Віками фортеця Кам’янця-Подільського була нездоланною. Фортеця вважається одним із семи чудес України.


Вхідні квитки: 60 – дорослий, 40 грн – дитячий, студентський

7

16:30 – оглядова пішохідна екскурсія по Кам'янцю-Подільському.

Кам’янець-Подільський – перлина Поділля. "Квітка на камені" — так колись казала про Кам’янець-Подільський Леся Українка. А через те, що герб міста — це усміхнене золоте сонце з 16 променями, місто отримало назву “Місто сонця”. Сам Кам'янець складається з двох частин - Нового міста і Старого міста, що стало музеєм просто неба. Під час екскурсії на вас чекає: Новопланівський міст, Ратуша, Польський магістрат, Православна церква Петра і Павла, Турецький бастіон, Домініканський костел, Російський магістрат, Троїцька церква, Трінітарський костел, тріумфальна брама Кафедрального костьолу та багато іншого.

8

Після екскурсії ми матимемо вільний час для вечері (організовується самостійно) та час для прогулянок вуличками вечірнього міста.

19:00 – виїзд із Кам'янця-Подільського додому.

00:30 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.

Вартість туру: 1200 грн/особа

Діти до 12 років – знижка 10 %


У вартість входить: проїзд автобусом туристичного класу, проживання в готелі (1 ніч зі сніданком), оглядова екскурсія Чернівцями та Кам’янцем-Подільським,страхування, супровід від туристичної фірми.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, додаткове харчування, особисті витрати.