Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Символ олігархічної влади:
музей корупції в Межигір'ї
  • Дерев'яний палац "Хонка"
  • Позолочені речі інтер'єру
  • Зоопарк з екзотичними тваринами
  • Гараж раритетних автомобілів
Одноденний тур «Межигір'я»
Програма туру
ДАТА
Дата туру
  • 22 травня

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56


06:00 – виїзд з Вінниці з вул. Нансена, 7 (час виїзду з інших міст уточняйте, будь ласка, у менеджера). Кожні 2-3 години передбачені санітарні зупинки.

1

11:00прибуваємо в Межигір'я, екскурсія резиденцією.

Масштаби резиденції, де жив президент-утікач Янукович, вражають. Розмах та помпезність можна порівняти тільки з палацами царів. Уся розкіш виставлена напоказ і демонстративно підкреслена. 136 гектарів резиденції – це символ злочинної влади, показник стилю життя українських олігархів. Нині тут розташувався Музей корупції, унікальний за тематикою та вартістю експонатів, які зібрані в резиденції.

2

Музей – це одразу декілька об’єктів, кожен з яких вартий уваги. Перш за все, це хонка – будинок, де проживав сам Янукович. Лише на матеріали для будівництва було витрачено 76 мільйонів доларів державного бюджету. Всередині колишнього помешкання Януковича позолочена сантехніка, антикваріат, мармурові каміни та дорогоцінні породи деревини, ексклюзивні роялі, арсенал мисливської зброї, каплиця з золотим іконостасом та навіть лицарська зала. Здається, сюди потрапляли речі за принципом «дорого-багато». Особливою вишуканістю інтер’єр не вражає, але драговиною – так точно.

3

Колекціонував Янукович не лише унікальні речі, а й екзотичних тварин. Страуси, ему, муфлони, кабани, кенгуру, фазани з усієї земної кулі, але особливою цінністю є червонокнижні дрохви і журавлі-красавки, золоті рибки.

Мабуть, Янукович — любив полювання. У різних куточках Межигір’я встановлені стенди для стрільби або метання ножів. Була і скульптура оленя з намальованою мішенню на тулубі. Біля злітно-посадкового майданчика, в 50 метрах від водосховища розбите ще одне штучне озеро. Його призначення — риболовля.

4

На одному з виїздів з резиденції влаштовано гараж на 70 одиниць техніки. Є тут і своя заправка, а також майданчик та ангар для гелікоптера. Те, що Янукович захоплювався автомобілями, підтверджує і знайдена колекція із дорогих екземплярів 8 мотоциклів і 31 автомобіля.

5

Також є можливість завітати до унікального кінологічного центру "Антеус". Тут живуть собаки рідкісних порід – тибетський мастиф, ньюфаудленд, кавказькі вівчарки, кане-корсо (всього близько 50 псів). У центрі для вихованців є басейн, тренажерний зал, грумерська, зимові та літні вольєри.


Не можемо залишити поза увагою кінний клуб "La petite ecurie", що теж розташований на території Межигір`я. Ви будете у захваті від спілкування з шетлендськими поні і англійськими чистокровними, українськими верховими та торійськими кіньми. Тут можна замовити прогулянку верхи або каретою для дітей та дорослих.

Одне ознайомче заняття з інструктором по верховій їзді – 360 грн.

6

Територія Межигір'я навколо просто неймовірна! Величезний парк, фонтани, ландшафтний дизайн – просто важко уявити собі, що це було зроблено для однієї людини, однієї сім’ї. Більярдна, кафе, кімнати відпочинку, банний комплекс, закарпатський чан для SPA процедур, фонтани, скульптури, озера, поле для гольфу, всього не перелічити. Найшвидший спосіб оглянути величезну територію Національного парку Межигір’я – скористатись електромобілями.

Екскурсія на електромобілі коштує 150 гривень з людини.

7

Вхідні квитки на територію парку "Межигір’я": дорослі – 150 грн; пільгові категорії – 60 грн; діти 7-14 років – 50 грн; діти до 7 років, УБД, діти з багатодітних сімей – безкоштовно.

Екскурсія піша, яка включає в себе локації: пеньки, хонка, міні хонка, лицарська резиденція: дорослий – 80 грн; студенти, персіонери – 60 грн; дитячий – 40 грн.

Екскурсія по кінологічному центру: дорослий – 50 грн; дитячий – 30 грн; УБД – безкоштовно.

Екскурсія по ретрогаражу: дорослий – 50 грн; дитячий – 30 грн; УБД – безкоштовно.

8

Дорогою додому навідаємося до аутлет-містечка "Мануфактура".

Аутлет-містечко "Мануфактура" – перший в Україні торговий комплекс в форматі "аутлет", архітектурно виконаний в стилістиці північно-європейських старовинних міст. Тут представлені колекції одягу та аксесуарів світових брендів з постійними знижками. Аутлет «Мануфактура» – це не тільки можливість зробити вдалі покупки, але і прекрасне місце для комфортного відпочинку. З розваг на відвідувачів чекає тир, боулінг, більярд та кінотеатр. Для найменших гостей діє дитячий майданчик. Також діє дев’ять ресторанів різних кухонь світу – від фаст-фуду до вишуканої французької гастрономії.

9

18:00 – збір групи та виїзд додому.

23:00 – орієнтований час повернення у Вінницю.


ВАРТІСТЬ ТУРУ:

дорослі – 580 грн;

діти до 12 років – 520 грн.

У вартість входить: проїзд по всьому маршруту, страхування, супровід від турфірми.

Додаткові витрати: вхідні квитки, екскурсійне обслуговування, харчування.