Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Тюльпанові поля
і тропічна екзотика
  • Мільйони тюльпанів у Добропарку
  • Неймовірні весняні фотолокації
  • Екзотичні рослини в Україні
Тюльпанові поля і тропічна екзотика
Програма туру
ДАТА
Дата туру
  • 8 травня
  • 15 травня

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

07:00 – виїзд з Вінниці з вул. Нансена, 7 (час виїзду з інших міст уточняйте, будь ласка, у менеджера). Кожні 2-3 години передбачені санітарні зупинки.

11:00екскурсія тропічними теплицями з екзотичними фруктовими деревами.


А ви знали, що банани бувають червоного кольору? Виявляється, банани – це ягоди, і так, вони бувають червоні. Ці та інші цікавинки побачимо в тропічних теплицях на території етнокомплексу “Українське село”. Загалом, у теплицях-термосах вирощують тропічні, субтропічні, теплолюбні та адаптовані рослини.

2

Тут росте тропічна куркума, гранати, ківі, гуава, банани. А ще в теплиці є король фруктів – манго, апельсини та мандарини, ананаси та інжири, лимони. Екзотичне дерево можна прикупити в горщику додому та у власній оселі влаштувати тропіки. Або просто заселфитися на фоні екзотичних рослин, не виїжджаючи у теплі краї.


Вхід та екскурсія теплицею – 50 грн/дорослий, 40 грн/дитина.


3

На території етнокомплексу є міні-зоопарк, вхід безкоштовний. Тут живуть дикі барани муфлони, віслюки Катя і Лютий, горбаті корови Зебу, маленькі косулі, дикі кабани Квітка та Іван. У пташнику – золоті та срібні фазани, павичі, кеклики, куріпки, цесарки, голуби, індики та екзотичні породи кур. На ставку знайшли домівки чорні лебеді, качки-огарі та кумедні нутрії.


Вхід на територію зоопарку – 30 грн/дорослий, 20 грн/дитина.

4

Також в етнокомплексі “Українське село” можна побувати в різних куточках України. Тут зібрані оселі гуцулів, полісян, слобожан та жителів інших регіонів позаминулого століття. Хати дбайливо розібрані та перевезені до комплекса разом з елементами інтер’єру та речами побуту. Компактне розміщення музейних споруд дозволяє оглянути весь музей за короткий час.


12:30 – 13:30 – обід (пообідати можна в колибі на території музею).

5

14:00приїжджаємо в Добропарк, милуємося тюльпанами та робимо класні фото.

Щоб побачити поля тюльпанів, тепер не потрібно їхати до Нідерландів. Три мільйони сімсот тисяч пізніх тюльпанів різноманітних кольорів та форм розцвітуть цієї весни у дендропарку “Добропарк” під Києвом. Вперше доповнять весняну колекцію нарциси, крокуси, еремуруси, хіонодокси, азалії, форзиції, мускарі, юка, вейгела, анемона, люпіни, іриси та фацелії. Всю цю красу ми зможемо побачити на власні очі. Без гарних фото не залишиться ніхто.

6

Що таке “Добропарк”? Це унікальний приватний дендропарк, натхненний кращими парками світу. Крім тюльпанів, тут вже висаджено близько 25 тисяч кущів лаванди, самшитову долину, сад петуній та поля ліатрісу, загалом планується посадити 10 мільйонів рослин різних видів. Це місце, де в максимальному симбіозі та балансі рослини, вода і земля. Територія парку об’єднала понад 300 га рукотворних ландшафтів: 16 озер, рівнини, луги та пагорби. Мета засновників на найближчі 5 років - перетворити Добропарк на кращий парк в Україні.


Вхідні квитки: 150 грн – дорослий, 80 грн – дитячий (діти до 5 років – безкоштовно), 80 грн – пільговий (пенсіонери, учасники АТО).

7

17:00 – збір групи. Виїзд додому.

21:00 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.


Вартість туру: 560 грн/особа

Діти до 12 років – 505 грн

У вартість входить: проїзд по всьому маршруту, страхування, супровід від туристичної компанії.

Додатково оплачується: вхідний квитки у тропічні теплиці, вхідний квиток у Добропарк, власні витрати, харчування.