Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Місця, що надихають:
замок, парки і тисячі хризантем
  • Неймовірний замок в Радомишлі
  • Музей з унікальними експонатами і папірня
  • Печерський ландшафтний парк в Києві
  • Королівство хризантем на Співочому Полі
Одноденний тур «Хризантемова казка і замок Радомисль»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • 17 жовтня

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

06:30 – виїзд з Вінниці.

10:00прибуваємо до замку Радомисль. Екскурсія та вільний час у замку.

Замок Радомисль – це приватний замок, збудований за часів незалежності на місці колишньої папірні. В процесі будівництва були відтворені інтер'єри XVII-XIX ст. У замку розташований єдиний в Україні та найбільший в Східній Європі музей домашніх ікон, зібраних меценаткою Ольгою Богомолець. Тут представлені і багатометрові іконостаси, і крихітні подорожні ікони. Хоча ікони – це сакральна річ, у залах музею відчуваєш себе не як у церкві, а як в картинній галереї.

2

Також тут представлені інші предмети старовини, приватні фотографії минулих століть, колекція прасок, дерев’яні скульптури, речі побуту, а також церковне начиння. Є навіть справжній човен-довбанка. Найстарішим експонатом вважається кам'яна ікона святого Миколи Чудотворця XV-XVI ст. Все це родина Богомолець збирала на барахолках та на горищах, рятуючи від знищення та вивезення за кордон.

3

Довкола замку розгорнувся ландшафтний парк зі ставком та двома водоспадами, рідкісними рослинами та старовинними скульптурами. На території парку було відкрито кілька підземних джерел. Вода з них придатна для пиття. Також в замку є папірня, де відновили виготовлення паперу за старовинною технологією. У Середньовіччі в Радомишлі справді існувала фабрика з виготовлення паперу, і більшість церковних і світських книг того часу були надруковані на радомишльському папері.


Екскурсія замком Радомисль: 150 грн – дорослий, 70 грн – школярі та пільгові категорії.

4

15:00прибуваємо на Співоче поле, де відбуватиметься щорічна виставка хризантемових фігур.

Вже в жовтні на Співочому запалає справжня різнокольорова квіткова феєрія з сотень тисяч хризантем. На гостей чекає: безліч яскравих квіткових фотозон для селфі; ярмарка рослин та хендмейду; зони відпочинку для дорослих та дітей; дитяча зона з будиночками-розмальовками, мастер-класи та розважальна програма вихідного дня.

5

Співоче є одним із наймальовничіших куточків столиці, адже розмістилося воно на Печерських пагорбах, в самому серці зеленого Києва.  Панорамні схили парку вкриті справжньою зеленою ковдрою із сотень видів дерев, кущів, квітів та інших рослин. З оглядових майданчиків відкривається фантастичний краєвид на Дніпро та лівий берег Києва.


Вартість вхідного квитка – 100 грн. Дитячий (3-14 років) – 25 грн.


18:00 – збір групи, виїзд додому.

23:00 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.

6

Вартість туру – 560 грн/особа

Діти до 12 років – 530 грн.

У вартість входить: проїзд автобусом туристичного класу, страховка, супровід від туристичної компанії.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, харчування, особисті витрати.