Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Космос, ремесла і природа:
відкрийте Житомир з іншої сторони
  • Проїзд комфортним автобусом в супроводі гіда
  • Музей Космосу зі справжніми ракетами
  • Будинок першого в світі конструктора ракет
  • Музей сотні ремесл і музей іграшки
  • Притулок ведмедів і тянь-шанська ведмедиця
Екскурсійний 1-денний тур «ІНАКШИЙ ЖИТОМИР»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • за домовленістю

Тривалість туру: 2 дні, 1 ніч

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

07:30 – виїзд з Вінниці (час виїзду з інших міст уточняйте).

10:00 – прибуття до Житомира, відвідування музею Космонавтики та будинку-музею Сергія Корольова.

У Житомирі є унікальний музей, ввійшовши до якого опиняєшся ніби в космічному просторі. Експонати тут теж «космічні»: можна побачити перший апарат, що сфотографував зворотний бік Місяця, перший апарат, що здійснив м'яку посадку на Місяць, різні місяцеходи, макети космічних модулів, перший космічний апарат, що сів на Венеру, макет космічного корабля Союз-27, їжа в тюбиках, якою харчуються космонавти. Навіть більше – в музеї зберігається справжній космічний ґрунт, а поряд з музеєм розташувалися справжнісінькі ракети.

2

Розкажуть у музеї і про нелегку долю людини, завдяки якій польоти в Космос стали реальністю. Це інженер-конструктор Сергій Павлович Корольов, котрий народився у Житомирі. Можна відвідати будинок, де він провів перші роки свого життя.

Крім то, кожен охочий може посидіти в кріслі космонавта, вдягнути навушники з «космічною» музикою і, заплющивши очі, відчути себе в космосі. На згадку можна сфотографуватися в одній із облаштованих фотозон музею.


Вхідні квитки: діти – 20 грн, дорослі – 30 грн.

3

12:00 – "Ремісничий двір" у Житомирі

Музей сотні ремесел – так можна назвати цей унікальний музей. Вдумайтеся: експозиція налічує 20 тисяч експонатів! Подібних колекцій з ремісничими інструментам нема більше ніде в Україні. Багато інструментів досі в робочому стані. Найбільший і найважчий інструмент музею – 5-тонна пилораму, побудована у Відні в 1890-х роках. У «Ремісничому дворі» відтворили і кузню XVIII-XIX століття. Найстаріший її експонат – 400-літня наковальня. Найстаріші експонати музею – це кремнієві сокири, яким понад 9 тисяч років, У музеї є бортна сокира часів Київської Русі, яку використовували для виготовлення вуликів для диких бджіл.

4

Наостанок екскурсії господар пригощає всіх охочих чаєм з трав, приготованому в самоварі. Над усією цією величезною колекцією підноситься купол каплички святого Йосипа, який здавна відомий як покровитель ремісників.


Вхід в музей: діти – 25 грн, дорослі – 50 грн. Частування чаєм – 10 грн/особа.


13.30 – зупинка на обід (сплачується окремо).

5

15.00 – Центр реабілітації бурого ведмедя "Біла скеля".

«Біла Скеля» – це не цирк і не звіринець. Це дім для ведмедів, що настраждались від людей. Тут рятують тварин, котрі жили в тісних клітках в жахливих умовах. Вони недоїдали, над ними знущалися. Господарі притулку прагнуть, щоб якнайбільша кількість людей побачила, якими щасливими можуть бути ведмеді і як вони мають жити. Тому всі гроші від екскурсій і сувеніри йдуть на утримання ведмедиків і порятунок інших знедолених тварин.


Схожих реабілітаційних центрів в Україні всього два: на Закарпатті і під Житомиром.

6

Нині в центрі реабілітації проживає 4 ведмеді, у тому числі тяньшанькький бурий ведмідь (хоча насправді він майже білий). А минулої зими команда «Білої скелі» врятувала собаку, якого збила автівка. Він справжній, дикий, як ведмеді, а в притулку пес потоваришував із ведмедем на прізвисько Синочок.


Благодійний внесок на утримання тварин (орієнтовно): діти – 20 грн, дорослі – 50 грн.


16.30 – збір групи та виїзд додому.

19.30 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.

7

Вартість екскурсійного туру: 350 грн/особа


У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, страхування, послуги екскурсоводів, супровід від турфірми.

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї, частування чаєм в ремісничому домі, харчування, власні витрати.