Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
фантастичний день
у фантастичних місцях:
Умань і Легедзино
  • Музей трипільської культури в Легедзино
  • Знаменитий дендропарк "Софіївка" в Умані
  • Парк у стилі фентезі "Нова Софіївка"
  • Заворожуючий світломузичний фонтан
1-денний екскурсійний тур «У СТИЛІ ФЕНТЕЗІ»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • за домовленістю

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

07:30 – збір групи, виїзд з Вінниці.

11:30 – відвідуємо музей трипільської культури в селі Легедзино*.

Хочете побувати на місці найбільшого європейського поселення кінця V тис. до н. е.? Тоді рушаймо в Легедзино. Тут розташовувалося давнє місто з населенням 6-14 тисяч осіб. Це одне з найбільших у світі ранньоземлеробських поселень. Місто існувало за 3 тисячі років до Єгипетських пірамід! Таких трипільських поселень на Черкащині знайдено біля тридцяти. Як виглядало житло предків, можна побачити в Легедзино, де відтворено в натуральну величину трипільську хату.

Вартість вхідного квитка до музею – 40 грн/особа.

*Музей працює в усі дні, крім суботи і неділі.

2

13:00 – екскурсія та вільний час у дендропарку "Софіївка" в Умані. Обід (організовується самостійно).

Один з найбагатших людей XVIII ст. граф Фелікс Потоцький вирішив піднести своїй красуні дружині Софії, гречанці за походженням, романтичний дар любові — прекрасний парк в місті Умань. Безмежно кохаючи молоду дружину, Потоцький задумує побудувати парк казкової краси, та такий, щоб була в ньому частинка Еллади – батьківщини Софії: і Єлисейські поля, і дивні рослини, і скульптури — словом, все, що розвіяло б в душі коханої тугу за батьківщиною. У "Софійському" парку все, — мальовничі скелі, галасливі водоспади, фонтани, стави, прохолодні гроти, прекрасні статуї, — зроблено заради кохання жінки неземної краси.

3

Нині "Софіївці" присвоєно статус Національного дендропарку. Щороку насолодитися шедевром садово-паркового мистецтва приїздить близько 150 тисяч людей з усіх куточків України та з-за кордону. Дендрологійний парк означає "парк дерев" і їх тут понад півсотні видів. А ще туристи можуть поплавати на поромі чи гондолі, пропливти на човні підземною річкою Ахерон, прокататися на конях та зробити селфі в одязі XIX ст.


Вхідні квитки на територію дендропарку+екскурсія: 120 грн –дорослий, 70 грн – дитячий.

4

16:00 – відвідуємо фентезі-парк Нова Софіївка.

Новий парк у стилі «Фентезі» розташований поряд із старим дендропарком «Софіївка».  У «Новій Софіївці» поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями й арт-об'єктами. Світ української культури та міфології поєднався зі світом давнього Сходу. Гості можуть побачити світломузичну арт-інсталяцію з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу "Душа лісу", стилізовану вхідну групу, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку "Софіївки", оглядовий майданчик та водоспад "Дракони".


Вартість вхідного квитка: дорослий – 70 грн, дитячий – 40 грн.


5

22:00 – відвідуємо світломузичний фонтан "Перлина Кохання".

"Перлина кохання" – це унікальний комплекс фонтанів на суші і на воді. Світлодинамічна плаваюча частина фонтану розміщується на Осташівському ставу. І кожної п'ятниці, суботи та неділі о 22:00 на водному екрані площею 200 м 2 триває грандіозне світломузичне шоу. Висота струменя води плаваючого фонтану – 19 м. Частина фонтану, котра розташована на суші, ще більша – це 450 м 2 . Туж теж відбувається світомузичне шоу, підсвічене яскравим променями, колір котрих не повторюється протягом дня.


22:30 – збір групи та виїзд додому.

6

01:15 – орієнтовний час прибуття до Вінниці.

Вартість туру: 370 грн/особа

Діти до 12 років – 333 грн


У вартість входить: проїзд, страхування, супровід від туристичної компанії.

Додатково оплачуться: вхідні квитки до Музею трипільської культури, вхідні квитки до парків, харчування, власні витрати.