Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Місто на схилах Дніпра:
Черкаси – серце України
  • "Черкаське море" – найдовша дамба в Україні
  • Долина троянд і "Пагорб Слави"
  • Буддійський храм "Білий лотос"
  • Прогулянка Дніпром на теплоході
1-денний екскурсійний тур «На схилах Дніпра»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • за домовленістю

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

06.00 – збір групи та виїзд з Вінниці.

09.00 – зупинка на сніданок (не входить у вартість).

12:00 – прибуття в Черкаси, піша екскурсія містом.

Під час екскурсії на нас чекає:

✓ прогулянка центром міста (початок на площі Б. Хмельницького);

✓ бульвар Тараса Шевченка та вулиця Хрещатик;

✓ пам’ятник Василю Симоненку та огляд пам’яток архітектури ХІХ ст.;

✓ Художній музей, літературно-меморіальний музей В. Симоненка, музей "Кобзаря" Т. Г. Шевченка, обласний краєзнавчий музей (за бажанням);

✓ меморіальний комплекс «Пагорб Слави», з якого відкривається краєвид на Долину троянд та річку Дніпро;

✓ прогулянка сквером ім. Б. Хмельницького.

2

Черкащина тісно пов'язана з постаттю Богдана Хмельницького. В Черкасах є вулиця, площа та сквер імені Богдана Хмельницького, університет названий на честь видатного гетьмана. Богдану Хмельницькому в обласному центрі встановлено пам'ятник. Сама скульптура бронзова, 5 метрів заввишки, а постамент – це 8 гранітних плит, на кожній з котрих надпис із визначною датою з життя гетьмана, у тому числі перемоги в битвах.

Черкащани пишаються земляком, котрий народився у селі Суботові неподалік Черкас. Тут досі є родовий маєток та церква-усипальниця Хмельницьких. У Чигирині на Черкащині розташовувалася резиденція гетьмана, а Корсунь-Шевченківський став місцем видатної битви війська Хмельницького.

3

Тісно пов'язані Черкаси також з іменем видатного українського поета Василя Симоненка. Він працював тут у газеті «Черкаська правда», потім у газеті «Молодь Черкащини», власним кореспондентом «Робітничої газети», а також займався літературною творчістю. У Черкасах він зустрів свою майбутню дружину Люсю. Тут він прожив своє коротке життя і помер у віці 28 років у черкаській лікарні від раку. У Черкасах поета поховали, а згодом йому присвоїли звання почесного громадянина міста.

В обласному центрі встановлено пам'ятник поету в сквері за будинком палацу одружень. Симоненко ніби йде назустріч, а його огортає крило, що символізує талант поета.

4

15:00 – відвідування буддійського храму «Білий лотос».

Найбільший буддійський храм Європи знаходиться в Черкасах. Почали його будувати ще за радянських часів; його прототипом є буддійського храму в Лаосі. Існує легенда, що під час закладки фундаменту був знайдений камінь із зображенням Будди у військовій масці. Місце будівництва обрали на розламі тектонічних плит, тому це місце має особливу енергію. "Білий лотос" зведений за усіма правилами буддійських храмів. На вході стоять дві фігури древніх воїнів, привезені з Тибету. У центрі подвір'я – вівтарна стіна з Буддою. На вершині храму височіє старовинний 300-річний дзвін. За віруваннями, його звучання очищує душу.

5

17:00 – прогулянка по Дніпру на теплоході.

Коли стоїш на березі Дніпра, йому не видно краю, і хвилі б'ються об берег, як на морі. Дніпро прекрасний і могутній, а відчути вповні його міць можна під час прогулянки на теплоході. Коли стоїш на палубі теплохода, дивишся в далину на річкову гладь, тебе огортає легкий вітерець – без перебільшення, перехоплює подих. Захоплення і неймовірне розслаблення – такі емоції переповнюють під час прогулянки по Дніпру.

На теплоході грає спокійна музика, працює міні-бар з освіжаючими напоями, снеками та пивом. Тож це гарне завершення знайомства з Черкасами і просто неймовірні фото.

6

18:30 – збір групи та виїзд додому.

01:30 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.


Вартість туру: 950 грн/особа

Діти до 12 років902 грн


У вартість входить: проїзд, страхування, екскурсія, прогулянка по Дніпру, супровід від туристичної компанії.

Додатково оплачуться: вхідні квитки до музеїв, харчування, власні витрати.