Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Етнокомплекс "Українське село":
пізнавальна екскурсія для наймолодших школярів
  • Хати ХІХ століття з різних регіонів України
  • Зоопарк зі свійськими та дикими тваринами
  • Екзотичні рослини з тропіків та субтропіків
1-денний екскурсійний тур «УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • за домовленістю

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

06:00 – збір групи, виїзд з Вінниці.

11:00 – прибуття до етнографічного комплексу «Українське село». Екскурсія комплексом (передбачає відвідування 4-х стародавніх хат, храму та зоопарку).


Аби побачити українську народну архітектуру ХІХ ст. і дізнатися, як жили наші предки, вирушимо до етнографічного комплексу «Українське село» на Київщині. Тут зібрані шість хат з різних регіонів України, котрі бережно перевезли з різних регіонів України: Гуцульщини, Півдня, Поділля, Полісся, Середньої Наддніпрянщини та Слобожанщини.

2

Довкола хат розташовані хліви, стайні, курники зі свійськими тваринами, майстерні та інші господарські споруди. Компактне розміщення музейних споруд дозволяє оглянути весь музей за короткий час. І головне, діти зможуть зайти в усі закутки хати, сісти за старий стіл на товстелезну лаву, взяти в руки важкий дерев’яний рубель та легкі глиняні горщики.

Музей розташований в лісовому парку, крім автентичних хат тут, є міні-зоопарк, колиба, сувенірна крамниця, а також майстерні з народних ремесел: кобзарський цех, гончарня, пекарня, майстерня рукоділля.

На території етнокомплексу діє православний дерев’яний храм з пишним різьбленим іконостасом, іконами і вишитими рушниками.

3

У міні-зоопарку на території комплексу мешкають як свійські, такі і дикі тваринки. Тут живуть дикі барани муфлони, віслюки Катя і Лютий, горбаті корови Зебу, маленькі косулі, дикі кабани Квітка та Іван. У пташнику – золоті та срібні фазани, павичі, кеклики, куріпки червоні та сірі, цесарки, голуби, індики та екзотичні породи кур. На ставку посеред музею знайшли домівки чорні лебеді та різноманітні качки: огарі, смарагдові, каролинки та мандаринки. Сусідами птахів на ставку стали кумедні нутрії. У жарку погоду видно, як піднімається ближче до поверхні води зграя кольорових риб.

4

12:30 – обід (картопляне пюре, салат, хліб, узвар). Вартість обіду – 90 грн/порція. Додатково можна самовити першу страву – 35 грн/порція.

13:30 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.

Виявляється, банани – це ягоди, а ще банани бувають червоного кольору. Ці та інші цікавинки діти дізнаються в тропічних теплицях на території етнокомлексу. Тут можна заселфитися на фоні екзотичних рослин, не виїжджаючи у теплі краї. Серед них – куркума, манго, лимони, гранати, ківі, гуава, банани, апельсини та мандарини, ананаси та інжири. Загалом, у теплицях-термосах вирощують 6 видів тропічних, субтропічних, теплолюбних та адаптованих рослин. У кафе, котре розмістилося посеред теплиць, дітям запропонують поласувати смачною випічкою з джемом, виготовленим з плодів з теплиць.

5

15:00 – збір групи та виїзд додому.

20:00 – орієнтовний час прибуття у Вінницю.


Вартість туру (для груп від 25 школярів): 590 грн/школяр


У вартість входить: проїзд, страхування, супровід від туристичної компанії, екскурсії.

Додатково оплачуться: харчування, власні витрати.