Туристична компанія у Вінниці. Тури Україною та світом
Стародавнє місто Лева:
знайомство за один день
  • Стародавні вулички древнього Львова
  • Львівські підземелля та міська ратуша
  • Львівська копальня кави та музей-аптека
1-денний екскурсійний тур «Знайомтеся, Львів!»
Програма туру
ДАТА
Дати туру
  • за домовленістю

Тривалість туру: 1 день

Детальну інформацію уточнюйте, будь ласка, у менеджера за телефоном +38 (098) 361-57-56
1

05:00 – виїзд з Вінниці (час виїзду з інших міст уточняйте, будь ласка, у менеджера). Дорогою передбачені зупинки кожні 2-3 години.

11:30 – орієнтовний час прибуття до Львова.

12:00 – пішохідна екскурсія «Львів Середньовічний».


1256 рік – рік заснування Львова. Від тих далеких Середньовічних часів Львів став свідком багатьох буремних та величних подій. Основні з них розгорталися на теренах Старого міста – центральної частини сучасного Львова, яка нині повністю занесена до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО. Усі будівлі тут – пам'ятки архітектури.

2

Про життя львів'ян від того часу і до нині дізнаємося під час 2-годинної пішохідної екскурсії старими затишними вуличками.

На нашому шляху лежатиме шоколадна майстерня, де досі вручну, як і сотню років тому, створюють шоколад. Також побачимо витвір мистецтва XIX ст. – Будинок пір року, що символізує господарство, вітри і бога Сатурна. Зможемо лишити монетку на пам’ять в таємній шухлядці біля пам’ятника творцеві Гасової лямпи. Завітаємо до діючої аптеки-музею, де зібрані понад три тисячі унікальних фармацевтичних експонатів різних часів. Також побуваємо в одному із найромантичніших місць Львова – Венеціанському дворику, потрапивши в який опиняєшся в Італії часів Відродження.

3

14:00 – обід в ресторані самообслуговування.

15:30 – підйом на міську Ратушу на площі Ринок.

Побачити Львів з висоти пташиного польоту та відчути подих віків? Так, піднявшись на міську Ратушу! Заради панорами варто подолати 408 сходинок найвищої ратуші в Україні. Це один з найкращих оглядових майданчиків Львова, з 65-метрової висоти місто як на долоні. До того ж, це одна з найстаріших будівель міста, її історія сягає 14-го століття. А ще тут один з найстаріший баштових годинників, який на той час могли собі дозволити хіба королі. Під час підйому на вежу зможемо побачити механізм годинника зсередини.

ВХІДНІ КВИТКИ: 40 грн/дорослий, 15 грн/дитячий.

4

16:30-18:30 – пішохідна екскурсія «Підземелля Львова».

Музей просто неба – так охрестили туристи Львів. Фотографувати не перефотографувати цікавинки міста. Вузенькі вулички приховують безліч таємниць, а від кожної будівлі віє древністю. Тут пахне кавою, шоколадам і квітами, особливо в сонячні весняні дні. Пройнятися романтикою Львова можна не лише блукаючи вулицями і провулками, а й спустившись до підземель.


(Екскурсію підземеллями можна замінити екскурсією музеєм-заповідником «Личаківський цвинтар».)


19:00-20:30 – вечеря в Львові.

16

20:30 – збір групи та виїзд зі Львова.

03:00 – орієнтовний час прибуття в Вінницю.


Вартість туру: 745 грн/особа


У вартість входить: проїзд автобусом, супровід від туристичної фірми, страховка, екскурсійна програма.

Додатково оплачується: вхідні квитки до екскурсійних об'єктів, харчування.